Skip to content
Menu

Miejscowości Bieszczady 

Szukasz miejsca do odpoczynku? Nie wiesz jaką miejscowość w Bieszczadach wybrać? Zobacz charakterystykę poszczególnych miejsc na stronie i wybierz odpowiednią dla siebie.

Bieszczady to bez wątpienia urokliwe miejsce, gwarantujące niesamowity wypoczynek. Każde z miejsc jest piękne na swój sposób, ale atrakcje w każdej z części są różne. Szukasz spokojnego noclegu, z dala od tłumów, ale nie wiesz które miejsce wybrać? Spokojne Bieszczady miejscowości to na pewno Ustrzyki Dolne. Osady znajdujące się tam otaczają drzewa, co oznacza tylko cisze i spokój. Bieszczady miejscowości wypoczynkowe są skierowane głównie do osób lubiących piesze wędrówki, jak i tych chcących oderwać się, choć na chwile od codzienności. Miejscowościami takimi są Werlas oraz Zawóz. Bezpośredni dostęp do jeziora oraz bajeczne widoki je otaczające pozwalają, choć na chwile się wyciszyć. Bieszczady miejscowości turystyczne to miejsca, gdzie znajduje się wiele atrakcji, restauracji oraz liczna ilość sklepów z pamiątkami. Informacje na temat tego typu miejscowości znajdują się na stronie. Bieszczady miejscowości nad Soliną to miejsca odwiedzane najczęściej przez turystów. Do miejscowości tych zalicza się Polańczyk czy chociażby Bukowiec, w których znajdzie się wiele gospodarstw agroturystycznych oraz domków letniskowych. W lecie otwiera się tam dodatkowo wiele punktów gastronomicznych.

Bieszczady jest wyjątkowym miejscem z wieloma lokalizacjami wartymi odwiedzenia. Każdy z turystów znajdzie tu coś dla siebie. Po więcej szczegółów na temat miejscowości w Bieszczadach zajrzyj na stronę.